Konteinerių nuoma

Statybinių atliekų konteinerių nuoma Vilniuje ir apskirtyje geromis kainomis. Šis atliekų tvarkymo būdas yra vienas patogiausių ir patraukliausių rinkoje, vis didesnė dalis žmonių ir statybininkų renkasi konteinerių nuomą. Statybinių atliekų konteineriai yra ne tik labai patogūs ir praktiški naudojant, tačiau ir lengvai aptarnaujami spec. transporto. Be to, konteinerių nuoma suteikia galimybę itin tiksliai laikytis atliekų išvežimo grafiko. konteinerių nuoma VilniujeYra didelis konteinerių pasirinkimas pagal dydžius, mažiausi prasideda 6m3, didžiausi 10m3.

Statybinių šiukšlių konteinerių nuoma patogi tiek mažiems objektams, tiek ir dideliems, savo ruožtu klientams galime pasiūlyti kelis ar daugiau konteinerių į statybos objektą. Mūsų paslaugas gali užsisakyti susisiekę nurodytais kontaktais.

Atliekų konteinerių nuomos kaina, atsižvelgiant į objekto dydi, atliekų rūši, bei kitas sąlygas, yra sutartinė. Mielai kviečiame dėl paslaugų įkainių teirautis nurodytų telefonu ir būtinai sutarsime.